Ще один міст на Волині став синьо-жовтим
Мода на патріотичні вивіски, в’їзні знаки і мости дійшла і до села Піща Шацького району, - повідомляє Шацький край.
Міст при в’їзді у населений пункт з боку Шацька, а також альтанка на березі озера Піщанське і лавочки на місцевому стадіоні стали синьо-жовтими.
Стрічки таких же кольорів розвіваються не тільки на мосту, а й на в’їзному знаку.
У складний для країни час такий вчинок жителів прикордонного села якнайкраще передає думки й переживання істинних патріотів. «Гарно, урочисто і з великою любов’ю до України!» – так оцінюють селяни роботу своїх земляків.
Усміхаються і білоруси, щодня проїжджаючи через оновлений міст. Ініціатором перефарбовування моста, альтанки і лавочок у кольори національного прапора став житель села Піща Анатолій Ковальчук. До виконання роботи залучив усю велику родину: дружину Тетяну, дітей Ірину, Надію і Віктора, доньку своїх сватів Аліну та багатьох інших. До речі, Анатолій Олексійович – знаний у селі благодійник і спонсор проведення всіх свят місцевого рівня.
Організована ним компанія патріотів швидко впоралася з завданням, на довгі роки лишивши землякам згадку про буремний час боротьби України за свою незалежність і неподільність, про щем у серці кожного українця.
Нагадаємо, міст у Луцьку, між проспектом Соборності і проспектом Перемоги, теж синьо-жовтого кольору.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Міст при в’їзді у населений пункт з боку Шацька, а також альтанка на березі озера Піщанське і лавочки на місцевому стадіоні стали синьо-жовтими.
Стрічки таких же кольорів розвіваються не тільки на мосту, а й на в’їзному знаку.
У складний для країни час такий вчинок жителів прикордонного села якнайкраще передає думки й переживання істинних патріотів. «Гарно, урочисто і з великою любов’ю до України!» – так оцінюють селяни роботу своїх земляків.
Усміхаються і білоруси, щодня проїжджаючи через оновлений міст. Ініціатором перефарбовування моста, альтанки і лавочок у кольори національного прапора став житель села Піща Анатолій Ковальчук. До виконання роботи залучив усю велику родину: дружину Тетяну, дітей Ірину, Надію і Віктора, доньку своїх сватів Аліну та багатьох інших. До речі, Анатолій Олексійович – знаний у селі благодійник і спонсор проведення всіх свят місцевого рівня.
Організована ним компанія патріотів швидко впоралася з завданням, на довгі роки лишивши землякам згадку про буремний час боротьби України за свою незалежність і неподільність, про щем у серці кожного українця.
Нагадаємо, міст у Луцьку, між проспектом Соборності і проспектом Перемоги, теж синьо-жовтого кольору.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
Всезнайко
Показати IP
20 Липня 2014 22:00
І шо з того?
маша ДО ВСЕЗНАЙКО
Показати IP
20 Липня 2014 22:18
НЕ ШО ;А ЩО ; А ТЕ ЩО ХТО ЛЮБИТЬ СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ ЛЮБИТЬ ЗАВЖДИ А; НЕ НАШИМ І ВАШИМ .
титушко до маша ДО ВСЕЗНАЙКО
Показати IP
20 Липня 2014 22:28
Таки да залюбили до полусмерти.
Всезнайко до маша ДО ВСЕЗНАЙКО
Показати IP
20 Липня 2014 22:30
в мене було написано: "І х**і з того"...
erh
Показати IP
20 Липня 2014 23:47
Коли нема чого робити.або нема чим гордитись- розмальовуються мости. носяться з самим великим прапором.носять саму велику вишиванку. Таке враженя .що мова йде про забите поліське село 19 віку. Самі виконавці хоч це розуміють? Скоро від такого прояву патріотизму воротити буде.
Збитків на понад мільйон: на Волині майора підозрюють у недбалості при закупівлі харчів для військових
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.